پوشش منعطف و آب بندکننده سطوح بتنی بر پایه قیر و لاتکس

                                   

Admix WP770

                                   

Admix WP770 مایع غلیظ تک جزئی بر پایه قیر تقویت شده با لاتکس است و قابلیت رقیق شدن با آب را دارد. این محصول دارای چسبندگی بسیار خوب به سطوح بتنی، آجر، سنگ و دیگر مصالح می باشد و پس از خشک شدن تبدیل به پوششی سیاه رنگ می شود که سازه را در برابر عوامل مهاجم و مخرب محیطی حفظ می نماید.

موارد کاربرد

 Admix WP770  پوشش بسیار مناسبی برای کاربرد های زیر است:

  • مخازن و سازه های نگه داری آب
  • پوشش فونداسیون و پی های مدفون در خاک
  • جهت ایجاد لایه آب بند بر روی بتن و آجر
  • ترمیم انواع سقف ها با پوشش قیرگونی و آسفالت و به عنوان یک لایه محافظ در برابر رطوبت بر روی صفحات روی، آلومینیم، بتن، ملات سبک، تخته، سنگ، آزبست و ورق آهن موج دار.
  • به عنوان چسب برای نصب قطعات کفپوش چوبی، تخته های عایق کننده، ورق های پلی استایرین منبسط شده و چوب پنبه. 
مشخصات ظاهری

رنگ: قهوه ای تیره

وزن مخصوص: 1.01 گرم در سانتی متر مکعب در 25 درجه سانتی گراد

پوشش دهی: 3 تا 4 متر مربع به ازای هر لیتر

درجه اشتعال: غیر قابل اشتعال

دمای بهره برداری‌: 30- تا 100+ درجه سانتی گراد

دمای زمان اجرا: 5 تا 55 درجه سانتی گراد

لاستیک موجود در ترکیب: 10 درصد در فیلم خشک شده 

روش اجرا:

Admix WP770  را می توان با قلم مو یا ماله اجرا کرد. آماده سازی سطح اهمیت زیادی دارد، تمامی سطح کار بایستی سفت، صاف و عاری از هر گونه آلودگی، گرد و خاک، تکه های خرد شده و چربی باشد. این محصول را می توان بر روی سطح مرطوب نیز اجرا کرد ولی نباید آب مشهود وجود داشته باشد، سطوح گرم و خیلی خشک و زبر بایستی قبل از اجرا لایه اصلی با پرایمرزنی (برای تولید پرایمر کافی است محصول اصلی را به نسبت مساوی با آب رقیق کنید) مرطوب و آماده شود.

حد اقل دو لایه با ضخامت مجموع 770 میکرون محصول خشک شده برای حفاظت کامل سطوح لازم است. اگر چه در مناطق خاص مانند حاشیه خلیج فارس و جزایر جنوبی کشورکه خطر حمله عوامل مخرب محیطی زیاد است، اجرای لایه سوم نیز توصیه می شود. برای اجرای لایه های بعدی لازم است لایه قبلی به طورکامل خشک شود.

چنانچه ملات یا دیگر مصالح ساختمانی روی این پوشش اجرا می شود، قبل از خشک شدن لایه آخر اقدام به پاشیدن ماسه زبر سیلیسی نمایید تا زمینه برای اتصال مکانیکی بهتر فراهم شود.

مراقبت از وسایل کار:

ابزار کار را قبل از خشک شدن با آب و صابون شستشو دهید و در صورت خشک شدن آن را تراشیده و سپس با پارافین و یا حلال نفتی تمیز نمائید .

بسته بندی:

Admix WP770 در ظرف های 4 و 10 لیتری عرضه می شود.

انبارداری:

Admix WP770  بایستی درظروف اصلی خود و در دمای بیشتر از 5+ درجه سانتی گراد و در محیط سر بسته نگه داری شود. عمر مفید این محصولات 12 ماه می باشد.

عدم رعایت شرایط انبارداری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول یا ظرف آن شود. برای کسب اطلاع از روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت دماوند سفید تماس حاصل نمایید.

نکات ایمنی:

Admix WP770  همانند تمامی محصولات شیمیایی، نیاز به مراقبت ویژه در زمان استفاده و انبارداری دارد. از تماس با چشم ها، دهان، پوست و مواد غذایی اجتناب شود. در صورت پاشیده شدن روی پوست یا چشم موضع را بلافاصله با آب تمیز شستشو دهید. چنانچه بطور اتفاقی بلعیده شود بایستی به پزشک مراجعه نمائید. در ظروف را پس از استفاده ببندید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.