Admix-h

ADMIX AC470

افزودنی تسریع کننده گیرش بتن و ملات

ADMIX GM520 يک محصول آماده مصرف پودري است که با افزودن آب در محل کارگاه تبدیل به ملاتی بسیار روان و بدون جمع‌شدگی می‌شود. این محصول با دانه‌بندی ریز طراحی شده و برای گروت ریزی در ضخامت‌های 5 تا 50 میلی‌متر مناسب است. جهت تولید بتن‌های پرمقاومت و فاقد جمع‌شدگی می‌توان با شن و ماسه مخلوط کرد.

مزایا

موارد کاربرد

اطلاعات بیشتر

نکات اجرایی

باید از سیمان تازه استفاده شود زيرا سيمان کهنه اثرات منفي در مختصات گيرش مخلوط بتني به وجود مي‌آورد. این محصول به نوع سيمان حساس است و حتی با برخي از سيمان‌ها گيرش خيلي کند مي‌شود. همچنین پيشنهاد مي‌شود از سيمان پرتلند استفاده نماييد که به طور معمول گيرش سريعتري از برخی سيمان‌هاي ترکيبي و ضد سولفات دارد. ADMIX AC470 تاثیرخوبي برسيمان‌هاي مخلوط شده با خاکستر بادي و سرباره دارد ولی در همه موارد به طور جدي توصيه مي‌شود آزمايش‌هاي مقدماتي براي بدست آوردن زمان گيرش و مقاومت 24 ساعته با سيمان مصرفي در طرح انجام پذيرد.

طرح اختلاط

در طرح اختلاط بتن پاششي به روش مرطوب که از ADMIX AC470  به عنوان زود گیرکننده استفاده مي‌شود، نسبت آب به سیمان یا مواد سیمانی بايستي کمتر از 0/5 و در صورت امکان کمتر از 0/45 باشد. اگر هدف کسب مقاومت‌هاي بسیار زودرس باشد بهتر است نسبت آب به سيمان 0/4 و يا کمتر درنظر گرفته شود. هرچه نسبت آب به مواد سيماني کمتر باشد گيرش سريعتر اتفاق مي‌افتد، زودگيرکننده کمتري مصرف مي‌شود و مي‌توان لايه‌هاي ضخيم تري را اجرا کرد.

مقدارمصرف

مقدار مصرف با انجام آزمایش در هر پروژه تعیین می شود و قابل تعمیم به پروژه دیگر نیست. محدوده مصرف آزمایش شده بین 2 تا 7 درصد وزن سیمان است که بستگی به زودگیری مورد نیاز، نوع سیمان و نسبت آب به سیمان دارد.

8220304558_e1484fc9e2_k3-1
ADMIX AC471

افزودنی پودری تسریع کننده گیرش بتن و ملات

Go to Top