Admix-h

ADMIX WP761

آب بندکننده سطوح بتنی به روش انسداد کاپیلارها

ADMIX WP761 ماده آب بندکننده مطمئن و دائمی سطوح بتنی یا مواد سیمانی برای کنترل رطوبت، نشت یا فرار آب است. این محصول پس از اجرا در معرض رطوبت، با تشکیل و توسعه کریستال‌های غیر محلول در داخل لوله‌های مويینه و ریزترک‌ها باعث مسدود شدن دائمی آنها و جلوگیری از عبور یا نشت آب می شود و تا پایان عمر سازه آن را آب بندی می‌کند. 

مزایا

موارد کاربرد

اطلاعات بیشتر

روش اجرا

ADMIX WP761 را می توان به روش‌های زیر استفاده کرد:

– تهیه دوغاب و اجرای آن با قلم مو یا پیستولت در دو لایه به فاصله زمانی حداقل دو ساعت، به گونه‌ای که لایه اول به گیرش اولیه رسیده باشد. برای تهیه دوغاب 2 تا 2.5 پیمانه پودر را با یک پیمانه آب تمیز مخلوط کنید. توجه شود که باید ابتدا پودر را در داخل ظرف همزن بریزید و سپس آب به آن اضافه شود.

– تهیه خمیر و اجرای آن با ماله یا کاردک. این روش برای آب بندی سطوح ناصاف یا زوایای سازه به کار می‌رود. روش تهیه خمیر نیز همانند دوغاب است و تنها نسبت اختلاط پودر به آب بیشتر می‌شود.

– به روش خشکه پاشی بر روی بتن تازه یا درز های ساختمانی.

 

نکته بسیار مهم

با توجه به اینکه این محصول به روش رشد کریستال‌ها عمل می‌کند، قبل از اجرا باید سطوح کاملا اشباء شوند و پس از اجرا نیز به مدت 7 روز عمل آوری با آب انجام شود به گونه ای که همواره سطوح اجرا شده خیس باشند. عمل آوری پس از گیرش اولیه و تغییر رنگ سطح آغاز شود.

 

آماده‌سازی سطح

قبل از اجرای ADMIX WP761 سطوح را برس زنی یا سند بلاست نمایید تا منافذ بتن کاملا باز شوند. هرگونه آلودگی، روغن و گریس، ماده عمل‌آوری و رنگ را از روی سطح تمیز کنید. ترک‌های بزرگ و بخش‌های تخریب شده یا حفره‌های سطحی را با استفاده از ملات صافکاری پایه سیمانی ترمیم و تسطیح نمایید و سپس اقدام به اجرای آب بندی کنید.

wp762
ADMIX WP762

ملات آب بندی آنی‌گیر جهت قطع فوری نشت آب