آب بندکننده سطوح بتنی به روش انسداد کاپیلارها

                                   

Admix WP761

                                   

Admix WP761 ماده آب بند کننده مطمئن و دائمی سطوح بتنی یا مواد سیمانی برای کنترل رطوبت، نشت یا فرار آب می باشد. این محصول پس از اجرا در معرض رطوبت، با تشکیل و توسعه کریستال های غیر محلول در داخل لوله های مويینه و ریزترک ها باعث مسدود شدن دائمی آنها و جلوگیری از عبور یا نشت آب می شود و تا پایان عمر سازه آن را آب بندی می نماید.  

موارد کاربرد

Admix WP761  بیشترین کاربرد را در آب بندی منفی دارد یعنی در مکان هایی که امکان دسترسی به پشت سازه و محل های ورود آب وجود ندارد. از این محصول برای آب بند کردن دیواره های بتنی مخازن آب ( آب شرب و صنعتی)، استخر، آب نما، دریاچه مصنوعی، پی و نمای ساختمان، بتن مگر، چاله آسانسور، دیواره داخلی تونل و گالری، نیروگاه و فضاهای نصب ادوات الکتریکی و مخابراتی، حمام و سرویس ها استفاده می شود. نصب کاشی، سرامیک، سنگ و رنگ آمیزی بر روی آن پس از اتمام دوره عمل آوری به آسانی امکان پذیر است. 

نکته بسیار مهم

با توجه به اینکه این محصول به روش رشد کریستال ها عمل می کند، قبل از اجرا بایستی سطوح کاملا اشباء شوند و پس از اجرا نیز به مدت 7 روز عمل آوری با آب انجام شود به گونه ای که همواره سطوح اجرا شده خیس باشند. عمل آوری پس از گیرش اولیه و تغییر رنگ سطح آغاز شود.

روش اجرا:

Admix WP761  را می توان به روش های زیر استفاده کرد:

  • تهیه دوغاب و اجرای آن با قلم مو یا پیستولت در دو لایه به فاصله زمانی حداقل دو ساعت، به گونه ای که لایه اول به گیرش اولیه رسیده باشد. برای تهیه دوغاب 2 تا 2.5 پیمانه پودر را با یک پیمانه آب تمیز مخلوط کنید. توجه شود که بایستی ابتدا پودر را در داخل ظرف همزن بریزید و سپس آب به آن اضافه شود.
  • تهیه خمیر و اجرای آن با ماله یا کاردک. این روش برای آب بندی سطوح ناصاف یا زوایای سازه به کار می رود. روش تهیه خمیر نیز همانند دوغاب می باشد و تنها نسبت اختلاط پودر به آب بیشتر می شود.
  • به روش خشکه پاشی بر روی بتن تازه یا درز های ساختمانی.

آماده سازی سطح:

قبل از اجرای Admix WP761 سطوح را برس زنی یا سند بلاست نمایید تا منافذ بتن کاملا باز شوند. هرگونه آلودگی، روغن و گریس، ماده عمل آوری و رنگ را از روی سطح تمیز کنید. ترک های بزرگ و بخش های تخریب شده یا حفره های سطحی را با استفاده از ملات صافکاری پایه سیمانی ترمیم و تسطیح نمایید و سپس اقدام به اجرای آب بندی کنید.

مقدارمصرف:

جهت آب بند نمودن يک متر مربع به روش دوغابی و ایجاد لایه ای با ضخامت يک ميلي متر 2 کیلوگرم و برای اندود کردن سطح با خمیری به ضخامت 3 تا 4 میلی متر 6 تا 8 کیلوگرم پودر خشک لازم است. اگر چه در صورت ناهموار بودن سطح مقادیر مصرف افزایش می یابد.

بسته بندي:

Admix WP761  در کیسه های پلی اتیلنی 25 کیلو گرمی عرضه مي شود.

انبارداري:

Admix WP761  را در کیسه های اصلي خود در محیط سربسته و به دور از تابش آفتاب و رطوبت بر روی پالت نگه داري کنید. از انباشتن کیسه ها بر روی هم و فشار پرهیز شود. در این شرایط عمر مفید این محصولات 12 ماه است.

عدم رعايت شرايط انبارداري مناسب ممکن است باعث آسيب ديدن محصول و يا ظرف آن شود. براي کسب اطلاع از روش انبارداري مناسب با بخش فني شرکت دماوند سفید تماس حاصل نماييد.

نکات ايمني:

Admix WP761  محتوي هيچ ماده خطرناکي نمي باشد. براي آگاهي بيشتر به بروشور ايمني محصول مراجعه فرمایید. در هنگام کار از وسایل ایمنی فردی مانند عینک، ماسک، دستکش و لباس کار استفاده کنید. وسایل و ابزار کار را بلافاصله پس از اتمام هر قسمت از اجرا به خوبی با آب شستشو دهید.

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.