دماوند سفید پارسیان

شرکت دماوند سفید پارسیان کار خود را به عنوان نماینده انحصاری شرکت LG Chem  در پلی کربوکسیلات اتر آغاز و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولیدکننده افزودنی­های بتن در کشور با ظرفیت 40000 تن در سال مشغول به فعالیت است. شرکت دماوند سفید پارسیان مفتخر است که توانسته با استفاده از روش­های مبتکرانه اقدام به خلق محصولات بر پایه تکنولوژی­های نو نموده تا بتواند پاسخگوی خواسته ­های مشتریان خود باشد.  

پروژه
1
مشتری
1
محصول
1
رضایتمندی از انجام کار
1 %

اهمیت کیفیت

محصولات با کیفیت، قیمت مناسب

تمامی محصولات، خدمات و نحوه عملکرد شرکت دماوند سفید پارسیان به گونه ­ای سازماندهی شده که بتواند خواسته­ های مشتریان را برآورده سازد. به عنوان مثال یکی از خدمات قابل ارائه به مشتریان، مشاوره فنی کارشناسان این شرکت جهت ساخت محصول و نحوه استفاده از مواد اولیه خریداری شده است. شرکت دماوند سفید پارسیان آماده ارائه محصولات با کیفیت، با قیمت مناسب و با تحویل به موقع به مشتریان خود است. 

گام به گام همراه شما

پشتیبان قابل اعتماد

 شرکت دماوند سفید پارسیان مفتخر است که توانسته با استفاده از روش­های مبتکرانه اقدام به خلق محصولات بر پایه تکنولوژی­های نو نموده تا بتواند پاسخگوی خواسته ­های مشتریان خود باشد. تمامی محصولات تولید شده در این شرکت، تحت نظارت واحد کنترل کیفیت بوده و جهت رضایت مشتریان  بر اساس استانداردهای ملی و بین ­المللی طراحی شده است.  

اهمیت کیفیت

تمامی محصولات تولید شده در این شرکت، تحت نظارت واحد کنترل کیفیت بوده و جهت رضایت مشتریان  بر اساس استانداردهای ملی و بین­ المللی طراحی شده است. ADMIX برندی است که مشتریان آن را می­شناسند و به آن اطمینان دارند. همچنین واحد تحقیق و توسعه این شرکت با استفاده از راه­ حل های خلاقانه نظیر سنتز پلی کربوکسیلات اتر آماده پاسخگویی به خواسته­های مشتریان است.