رهاساز بتن از قالب بر پایه روغن فرآوری شده

                                   

Add Your Heading Text Here

                                   

Admix RA440 مایع کهربایی رنگی است که به منظور سهولت در باز کردن قالب بتن استفاده می شود. این محصول را می توان به صورت خالص مصرف نمود یا آن را با نفت، گازوییل یا حلال 402 رقیق کرده و سپس بر روی سطح تمیز شده قالب بصورت یک لایه بسیار نازک اجرا کرد. این محصول را می توان بر روی سطح انواع قالب های فلزی، چوبی و کامپوزیت استفاده نمودو در کلیه بتن ریزی های متداول در کانال ها، تونل ها، قطعات پیش ساخته، تیرها و ستون ها به کار برد. 

چگونگی عملکرد Admix RA440 در بتن

این محصول علاوه بر خاصیت روغنی کردن سطح قالب، محتوی مواد شیمیایی خاص می باشد که از چسبندگی بتن به سطح قالب جلوگیری می کند. عملکرد محصول به گونه ای است که شطح بتن تا زمان باز کردن قالب سخت نشده و در نتیجه به آسانی از قالب جدا می شود. اگر چه هیچگونه اثر منفی بر مقاومت بتن ندارد. 

مشخصات ظاهری

شکل ظاهری: مایع

رنگ: کهربایی

وزن مخصوص:0.8 گرم در سانتی متر مکعب در 20 درجه سانتی گراد

درجه اشتعال: 135 درجه سانتی گراد

واکنش شیمیایی: ضعیف 

تاثیر بر روی بتن سخت شده:

استفاده از این رهاساز بتن باعث پدید آمدن سطح بسیارمناسب و صاف می شود. ضمن اینکه افزودنی ضد کف موجود در این محصول باعث می شود که حباب های درشت بتن در سطح باقی نماند و در نتیجه از حجم تعمیرات بعدی در حد قابل توجهی کاسته می شود.

نسبت اختلاط:

Admix RA440 را می توان تا نسبت یک به سه با حلال های ذکر شده رقیق نمود و در نتیجه از لحاظ اقتصادی کاملأ مقرون به  صرفه است. هر لیتر ماده رهاساز می تواند 20 تا 25 متر مربع از سطح قالب را پوشش دهد.

نسبت اختلاط:

Admix RA440 در گالن های 20 و بشکه های 200 لیتری عرضه می شود.

راهنمایی برای مصرف:

Admix RA440 را می توان وسیله قلم مو یا با استفاده از پیستوله دستی بر روی سطح قالب اعمال نمود، ولی نباید از پیستوله الکتریکی استفاده کرد. در ضمن مصرف ماده رقیق شده این محصول در مکان های سربسته و فاقد تهویه توصیه نمی شود.

انبارداری:

Admix RA440 بایستی در ظروف اصلی خود و در دمای بیشتر از 5+ درجه سانتی گراد در محیط سربسته و به دور از تابش مستقیم نور خورشید و در مکان سرپوشیده نگه داری شود. این محصول در صورت یخ زدن قابل بازیافت نیست و نباید آن را استفاده کرد.

عدم رعایت شرایط انبارداری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول و یا ظرف آن شود. برای کسب اطلاع از روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت دماوند سفید تماس حاصل نمایید.

نکات ایمنی:

Admix RA440  محتوی حلال نفتی است و رعایت کلیه موارد ایمنی مربوطه در هنگام انبارداری، حمل و نقل و مصرف الزامی است. برای آگاهی بیشتر به بروشور ایمنی محصول مراجعه فرمایید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.