ملات گروت ساختمانی بر پایه سیمان با مقاومت خیلی زیاد

                                   

Admix GM531

                                   

ADMIX GM531  یک محصول آماده مصرف پودری است که علاوه بر ترکیبات معمول گروت های این شرکت، محتوی میکروسیلیس و افزودنی های شیمیایی خاص نیز می باشد. این محصول با دانه بندی درشت طراحی شده و برای گروت ریزی در ضخامت های 40 تا 120 میلی متر مناسب است. جهت گروت ریزی در فضاهای بزرگ یا ضخامت های بیشتر با کارشناسان شرکت مشورت نمایید. 

موارد کاربرد

ADMIX GM531 به گونه ای فرموله شده است که بتوان آن را به شکل خمیری یا روان استفاده نمود. به آسانی می توان آن را برای تسطیح، گروت ریزی، کاشت فولاد در بتن یا پر کردن گودال ها به کار برد، همچنین برای تنظیم ابعاد ستون ها و تیرها مورد استفاده قرار می گیرد. 

مشخصات فنی

آب مصرفی :   4.5 تا 5.25 لیتر به ازای یک کیسه 25 کیلوگرمی

شکل ظاهری: پودر خاکستری

وزن مخصوص پودر: 1.4 کیلوگرم در لیتر

مقاومت فشاری درحالت خمیری:

  • 3   روزه 32 مگاپاسکال
  • 7  روزه 48 مگاپاسکال
  • 28 روزه 68 مگاپاسکال

امتیازات:

این محصول بر اساس آیین نامه های ملی و بین المللی طراحی و تولید شده و دارای ویژگی های زیر است:

  • بدون جمع شدگی
  • غلظت قابل تنظیم (با استفاده از آب)
  • عملکرد قابل پیش بینی و معین شده
  • اتصال بسیار خوب به فولاد و بتن
  • توسعه مقاومت زودرس حتی در شکل روان
  • آب بند

 

روش اجرا:

1-آماده سازی سطح:

سطوحی که در معرض گروت ریزی قرار می گیرند بایستی خراشیده شوند تا پوسته های احتمالی جدا شده و بتن سفت یا سنگدانه ها نمایان شوند. از  چکش های سنگین و بادی وسایر ابزار مشابه که باعث شود سنگدانه ها شکسته شده ودر عین حال در جای خود باقی بمانند استفاده نکنید. باید سطوح را از وجود روغن، گرد وخاک، رنگ، ماده عمل آوری و دیگر آلودگی ها که باعث کاهش چسبندگی می شوند پاک کرد. سطوح در معرض گروت ریزی را خیس نمایید تا آب ملات را جذب نکند. به گونه ای که سطوح مرطوب بوده و لی آب آزاد وجود نداشته باشد. در هنگام کاشت پیچ یا میلگرد خالی بودن چال ها و عدم آب یا روغن درآن ها مورد توجه خاص قرار گیرد و درصورت لزوم از هوای فشرده برای تخلیه آن ها استفاده کنید.

صفحه ستون ها و پیچ ها بایستی تمیز و عاری ازچربی، گریس و رنگ باشند. تجهیزات نصب شدنی را تنظیم و ثابت نمایید. اگر لازم است صفحات      فاصله گذار برداشته شوند آنها را کمی چرب کنید تا برداشتن آن ها آسان شود. مطمئن شوید که قالب بندی محکم و آب بند است تا از حرکت و خروج گروت جلوگیری شود.

2-اختلاط:

برای تولید احجام بزرگ از مخلوط کن و برای اختلاط یک کیسه گروت از دریل دور کند و همزن استفاده کنید، مطمئن شوید که سطوح داخلی مخلوط کن مرطوب بوده ولی آب آزاد وجود نداشته باشد. سپس مقدار آب را اندازه گیری و به داخل مخلوط کن بریزید، درحین چرخیدن مخلوط کن به آرامی ADMIX GM531 را به آن اضافه کنید. به مدت 3 تا 5 دقیقه هم زدن را ادامه دهید تا ملاتی همگن، روان، نرم و بدون حباب به دست آید. از اختلاط طولانی پرهیز شود زیرا باعث جمع شدگی ملات می شود.

3-ریختن :‌

بلافاصله پس از اختلاط اقدام به ریختن نمایید، همواره ملات را از یک طرف بریزید و آنقدر ادامه دهید تا همه فضاهای خالی را پر کرده و از اطراف مشاهده شود. در حد امکان ارتفاع لازم برای تامین فشار حرکتی را ایجاد کنید. گروت های پایه سیمانی این شرکت با انواع پمپ های تزریق قابل استفاده اند.

پس از ریختن ADMIX GM531  بلافاصله روی سطوح باز را با گونی مرطوب به طور کامل بپوشانید و تا زمانی که ملات سخت شود آن را خیس       نگه دارید( حدود 5 روز ). در صورت عدم امکان مصرف آب می توانید از مواد عمل آوری سطحی استفاده کنید.

بسته بندی:

ADMIX GM531 در کیسه های پلاستیکی 25  کیلوگرمی عرضه می شود.

انبارداری:

این محصول را درمکان سرپوشیده و به دور از تابش خورشید، بارندگی، رطوبت و در روی پالت نگه داری کنید. از انباشتن کیسه ها بر روی هم و فشار زیاد پرهیز شود. عمر مفیدمحصول حداقل 12 ماه است اگر در شرایط مناسب و درکیسه های اصلی نگه داری شود.

مقادیرمصرف:

هر کیسه 25 کیلوگرمی 13 لیتر فضا را پر می کند و درحالت روان 78 کیسه 25 کیلوگرمی برای پر کردن یک متر مکعب لازم است .

احتیاط و ایمنی:

همانند تمامی محصولات پایه سیمانی، گروت ADMIX GM531 نیز ممکن است باعث آسیب شود. در صورت تماس احتمالی با چشم ها بلافاصله آن را به مدت 15 دقیقه با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. در صورت تماس با پوست آن را به دقت بشویید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.