ملات گروت آماده مصرف بر پايه اپوکسی با مقاومت زياد

                                   

Admix GE541

                                   

ADMIX GE541  یک محصول سه جریی بر پایه اپوکسی های خاص اصلاح شده شامل اپوکسی پایه، واکنش گر و سنگدانه های درشت می باشد. با اختلاط سه جزء در محل کار تبدیل به ملاتی بسیار روان و بدون حلال می شود. این محصول قادر است بارهای ایستا و دینامیک سازه را به خوبی تحمل نماید و دچار ترک خوردگی و جداشدگی نشود. دانه بندی آن به گونه ای است که گروت ریزی در ضخامت های 60 تا 120 میلی متر به آسانی انجام شود.

موارد کاربرد

به دلیل مقاومت های مکانیکی بسیار خوب ADMIX GE541 ، می توان آن را برای نصب ریل ها و کابل های اتصال پل ها، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با نیروهای ثابت و متحرک، چسباندن ضربه گیرها و درزگیر های فلزی و لاستیکی، اندود کردن سطوحی که در معرض ریزش اسید یا محلول های شیمیایی هستند، پرکردن زیر صفحه ستون ها و سوراخ های بتن، کاشت میلگرد، اصلاح و آب بندی سرستون ها استفاده کرد.

مشخصات فنی

زمان کارآیی:

  •   در 25 درجه سانتی گراد به مدت 70 دقیقه
  •   در40 درجه سانتی گراد به مدت 40 دقیقه

مقاومت کششی:         7 روزه 13مگاپاسکال

مقاومت فشاری:          7 روزه 98 مگاپاسکال

مقاومت خمشی:         7 روزه 26 مگاپاسکال

وزن مخصوص:‌           2000 کیلوگرم در متر مکعب

سخت شدن :

  •   در25 درجه سانتی گراد، 7 روز
  •   در40 درجه سانتی گراد، 3 روز  

روش اجرا:

 1-آماده سازی سطح:

سطوح بتنی بایستی سخت، تمیز و عاری از پوسته، رنگ، روغن، گریس، روغن قالب و مواد عمل آوری باشند. سطوح زبر ترجیح داده می شوند. سطوح فلزی بایستی آماده سازی شده و عاری از زنگ زدگی، جرم گرفتگی یا رنگ باشند. چنانچه از قالب برای گروت ریزی استفاده می کنید داخل آن را با ورق های پلی اتیلن پوشش داده تا به راحتی باز شود.

2-اختلاط:

اجزای  ADMIX GE541 را بطور کامل استفاده کنید، مقادیر هر بسته بطور دقیق توزین شده و برای دستیابی به کارایی و مقاومت های مکانیکی مناسب هستند.

به کمک همزن دورکند آن را مخلوط نمایید. ابتدا تمامی جزء واکنش گر را به رزین پایه اضافه کرده و آن را به مدت یک دقیقه بهم بزنید، تمامی پودرها را به آرامی به مخلوط اضافه کرده وآن را بهم زده تا ملات روان و یکنواختی به دست آید، سپس اقدام به مصرف کنید.

توجه نمایید که هم زدن اضافه باعث ورود هوا به داخل ملات می شود.

3-ریختن:‌

بلافاصله پس از اختلاط اقدام به ریختن در محل آماده شده نمایید و ملات را از طرفی بریزید که حداقل فاصله را طی کند. برای طی     مسافت های بیشتر لازم است ملات را از ارتفاع بالاتری بریزید تا فشار لازم برای حرکت ملات فراهم شود. مطمئن شوید که محل گروت ریزی به طور کامل مسدود نبوده و راهی برای خروج هوا وجود داشته باشد. ملات را به طور مداوم و فقط از یک طرف بریزید.

قبل از باز کردن قالب مطمئن شوید که گیرش ملات کامل شده باشد (حدود 6 ساعت) و اگر ضخامت گروت ریزی بیش از 120 میلی متر باشد لازم است در لایه های متعدد ریخته شود. لایه دوم به فاصله 6 ساعت از اتمام مرحله اول ریخته شود.

پایداری شیمیایی:

ADMIX GE541 در برابر اکثر مواد شیمیایی مانند قلیایی های رقیق و غلیظ، اکثر اسیدهای رقیق، روغن های معدنی و مواد نفتی، آمونیاک، فرمالدئید، محلول های نمکی، روغن ها و چربی های گیاهی و حیوانی پایدار است.

بسته بندی:

ADMIX GE541 در بسته بندی 20 کیلوگرمی عرضه می شود و 10لیتر حجم دارد.

انبارداری:

این محصول را درمکان سرپوشیده و به دور از تابش خورشید، بارندگی، رطوبت بر روی پالت و در دمای متعارف نگه داری کنید. در مناطق گرمسیری تهویه مناسب در انبار ضروری است. عمر مفید محصول حداقل 12 ماه است اگر در شرایط مناسب و در ظرف های اصلی نگه داری شود.

احتیاط و ایمنی:

همانند تمامی محصولات شیمیایی ADMIX GE541  نیز ممکن است باعث آسیب شود. هنگام کار با این ماده از لوازم ایمنی فردی مانند لباس کار، دستکش، ماسک، کلاه و عینک ایمنی استفاده کنید. در صورت تماس احتمالی با چشم ها بلافاصله آن را به مدت 15 دقیقه با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. در صورت تماس با پوست آن را به دقت بشویید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.