ملات تراز کننده سطوح بتنی

                                   

Admix FL680

                                   

ADMIX FL680  محصولی دو جزئی متشکل از لاتکس مصنوعی و پودر پایه سیمانی می باشد. اجزای این محصول به دقت توزین شده و در محل اجرا با هم مخلوط می شوند تا ملاتی منعطف و روان برای تراز کردن سطح به دست آید. این ترکیب به آسانی در ضخامت های 3 تا 12 میلی متر بر روی سطح آماده سازی شده اجرا می شود. لایه های ضخیم تر را می توان با اجرای لایه های بعدی یا اضافه کردن سنگدانه به اجرا در آورد.

این محصول برای استفاده در دمای بین 10تا 50 درجه سانتی گراد بالای صفر طراحی شده و پس از خشک شدن دارای انعطاف و چسبندگی بسیار خوبی است. 

موارد کاربرد

FL680  به عنوان سطح نهایی برای تردد های سبک، پوشی با دوام و آب بند که بتواند سطح زیرین را در برابر حملات شیمیایی متوسط و نفوذ آب حفاظت کند، زیر سازی و آماده سازی سطح برای نصب موکت، پارکت، لمینیت، سنگ و سرامیک استفاده می شود. 

مشخصات فنی

شکل ظاهري: مايع غليظ

رنگ: ابری تا طوسی کمرنگ

وزن مخصوص در 20 درجه سانتي گراد: 1.4 گرم در ميلي ليتر

عدد قلیایی: 12.5 تا 13

مقدار کلرايد : کمتر از 1/0 درصد

روش اجرا:

آماده سازی سطح

سطح بستر عاری از گرد و غبار، روغن، رنگ، شکستگی و تکه های ریخته شده گچ یا سیمان باشد. بهتر است منافذ سطحی با استفاده از برس سیمی یا سندبلاست باز شوند. قبل از اجرای ADMIX FL680  سطح را مرطوب کنید ولی آب آزاد وجود نداشته باشد.

اختلاط

90% جزء مایع (لاتکس) را در ظرفی  مناسب بریزید و جزء پودری را به تدریج به آن اضافه کنید. با استفاده از همزن دور کند (300-400 دور در دقیقه) مواد را به هم زده تا خمیری روان و عاری از کلوخه بدست آید، سپس باقی مانده لاتکس را به آن اضافه کنید و تا جذب کامل آن هم زدن را ادامه دهید.

اجرا

سطح را کروم بندی کنید و مواد مخلوط شده را در بین کروم ها ریخته و با استفاده از شمشه فلزی سطح آن را تراز کنید. با استفاده از غلتک خاردار مواد ریخته شده را غلتک کنید تا حباب های هوای حبس شده خارج و سطحی صاف و هموار بدست آید.

بسته بندی:

جزء مایع در گالن های 5 کیلوگرمی و جزء پودری در کيسه هاي پلاستیکی 25 کيلوگرمي عرضه مي شود.

انبارداري:

اين محصول را درمکان سرپوشيده و به دور از تابش خورشيد، بارندگي، رطوبت، در دمای 10+ تا 30+ درجه سانتی گراد و در روي پالت نگه داري کنيد. از انباشتن کیسه ها بر روی هم و فشار زياد پرهيز شود. عمر مفيد محصول حداقل 12 ماه است اگر در شرايط مناسب و در   کيسه هاي اصلي نگه داري شود.

احتیاط و ایمنی:

همانند تمامي محصولات شیمیایی  ADMIX FL680 نيز ممکن است باعث آسيب شود. هنگام کار با این محصول از لوازم ایمنی فردی استفاده کنید. در صورت تماس احتمالي با چشم ها بلافاصله آن را به مدت 15 دقيقه با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه کنيد. در صورت تماس با پوست آن را به دقت بشوييد.

مراقبت از وسایل:

ابزار و وسایل کار را در پایان هر مرحله اجرا به دقت با آب شستشو دهید.

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.