Admix-h

ADMIX CA710

چسب سرامیک بر پایه سیمان اصلاح شده با لاتکس

 ADMIX CA710 بر پا پایه سیمان اصلاح شده به لاتکس به همراه افزودنی‌های شیمیایی تولید و برای نصب کاشی، سرامیک، سنگ و آجر بخصوص در محیط‌های داخل آب بسیار مناسب است. با این چسب می‌توان مصالحی با وزن کمتر از 30 کیلوگرم در متر مربع را بدون نیاز به مهار اضافی برای سطوحی مانند بتن، ملات ماسه سیمان، کاشی‌های لعاب‌دار و بدون لعاب و یا چوب‌های عمل‌آوری شده نصب نمود.

مزایا

موارد کاربرد

اطلاعات بیشتر

روش اجرا

1- آماده‌سازی سطح:

قبل از عملیات نصب باید سطوح را از وجود روغن، گرد و خاک، رنگ، ماده عمل آوری و دیگر آلودگی‌ها که باعث کاهش چسبندگی می شوند پاک کرد. در صورتی که سطح دارای ناهمواری زیاد است یا نیاز به تعمیر و بازسازی دارد، ابتدا با استفاده از ملات تعمیری سطح را ترمیم و سپس اقدام به نصب کنید.

2- اختلاط:

ADMIX CA710 به گوه‌ای طراحی شده که به راحتی مخلوط شود و برای این منظور بهتر است از دریل دور کند یا مخلوط ‌کن دستی با دور کم استفاده کرد. ابتدا آب را درون ظرف ریخته در حالی که مخلوط کردن ادامه دارد، پودر را به آرامی به آب اضافه نمایید و مخلوط کردن را تا یکنواخت شدن شکل ملات ادامه دهید. چنانچه افزایش پایداری در برابر لرزه و خمش مدنظر باشد استفاده از چسب بتن رقیق شده به جای آب توصیه می‌شود.

1678189469594
ADMIX TA720

چسب کاشی خمیری بر پایه لاتکس