محافظ نما و دافع آب بر پایه سیلان سیلوکسان

                                   

Admix SP780

                                   

Admix SP780   محافظ بسیار خوب سطوح بخصوص نمای ساختمان است که با نفوذ به داخل منافذ بتن، آجر، سنگ و ترکیب با رطوبت یا بخار آب موجود تشکیل پلی سیلوکسان آب گریز در طول منافذ می دهد.

این محصول یک محافظ بی رنگ و  قابل اجرا بر روی سطوح به منظور جلوگیری از نفوذ آب جاری است. 

عملکرد محصول

Admix SP780  از ورود آب جاری حامل ذرات معلق به داخل منافذ نما جلوگیری می کند و در نتیجه تغییر رنگ یا آلودگی سطحی به وجود نمی آید، ضمن اینکه امکان خروج بخار آب را فراهم آورده و اجازه تنفس به مصالح می دهد. این محصول تشکیل فیلم سطحی نمی دهد و در نتیجه فرسوده و جدا نمی شود و نیاز به تکرار آن در طول عمر سازه نمی باشد. محصول اجرا شده   بی رنگ است و ظاهر نما را تغییر نمی دهد. 

مشخصات فنی

شکل ظاهری: مایع شیری رنگ

وزن مخصوص: 1.00 تا 1.02 گرم در سانتی مترمکعب در 20 درجه سانتی گراد

ضخامت لایه خشک شده: صفر-کاملا نفوذ می کند

زمان اجرای لایه های بعدی: بلافاصله و قبل از خشک شدن لایه قبلی

حداقل دمای اجرا: 5+ درجه سانتی گراد 

روش اجرا:

آماده سازی سطح:

سطوحی که لازم است محافظت شوند بایستی خشک و فاقد شیرآبه سطحی باشند،  از وجود روغن قالب و ماده عمل آوری پاک شوند. هر گونه آلودگی، روغن، گریس ، پوشش قبلی و شیرآبه سیمان بایستی به وسیله ساب خشک و یا سندبلاست برداشته شود. چنانچه کمی رطوبت وجود داشته باشد مانعی ندارد ولی سطح کار بایستی خشک و بدون آب باشد.

اجرا:

Admix SP780  یک محصول آماده مصرف است ولی قبل از مصرف آن را بهم بزنید. با آب یا حلال آن را رقیق نکنید. اجرا به کمک یک پیستولت کم فشار یا قلم مو انجام می شود و مطمئن شوید که تمام سطح پوشش داده شده و اشباع شوند. در سطوح عمودی بایستی تا حد جاری شدن پاشیده شود. اجرای حداقل 2 لایه پشت سر هم برای کسب نتیجه مطلوب لازم است.

توجه: Admix SP780 با رطوبت هوا واکنش می دهد، بنابراین از تماس طولانی محصول با هوا پرهیز شود و درب ظروف را مادام که مصرف نمی شود بسته نگه دارید.

پوشش دهی:

هر لیتر Admix SP780  قادر است 3 تا 5 متر مربع سطح را پوشش دهد که بستگی به تخلخل و جذب آب سطح دارد.

مراقبت از وسایل کار:

در اتمام هر مرحله از کار می بایستی ابزار کار را با آب شستشو داد.

انبارداری:

Admix SP780  بایستی درظروف اصلی خود و در دمای بیشتر از  5+ درجه سانتی گراد نگه داری شود.  این محصول در صورت    یخ زدن قابل بازیافت نیست و نباید آن را استفاده کرد.

عدم رعایت شرایط انبارداری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول یا ظرف آن شود. برای کسب اطلاع از روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت دماوند سفید تماس حاصل نمایید.

نکات ایمنی:

Admix SP780  محتوی هیچ ماده خطرناکی نیست، ولی همانند سایر مواد شیمیایی در هنگام کار با این محصول از وسایل حفاظت فردی استفاده کنید. برای آگاهی بیشتر به بروشور ایمنی محصول مراجعه فرمایید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.