پوشش محافظ نما بر پایه رزین های اکریلیک محلول درآب

                                   

Admix PC781

                                   

Admix PC781   پوشش محافظ رنگی مخصوص سطوح خارجي و داخلی است و می توان آن را بر روی سطوح بتنی، گچی، سنگی يا انواع مصالح ساختمانی معدنی اجرا نمود. اين پوشش با دو هدف اصلی استفاده می شود:

  • محافظت نما در برابر حمله يون کلر، کربناسيون و سيکل های يخ زدن و ذوب شدن، در نتیجه افزایش دوام سازه.
  • زيبا سازی سطوح داخلی و خارجی. 
عملکرد محصول

Admix PC781  پس از خشک شدن تشکیل یک لایه رنگی می دهد که از ورود آب جاری حامل ذرات معلق به داخل منافذ نما جلوگیری می کند. رزین های مصرفی در این محصول به گونه ای انتخاب شده اند که امکان خروج بخار آب را فراهم آورده و اجازه تنفس به مصالح می دهد و در نتیجه پوسته و جدا نمی شود.

مشخصات ظاهری

شکل ظاهری: خمیر سفید یا رنگی

درصد مواد جامد: حدود 65 درصد

ضخامت لایه خشک شده: 160 تا 190 میکرون

زمان اجرای لایه های بعدی: یک تا دو ساعت پس از اجرای لایه قبلی

دمای زمان اجرا: 5+ تا 40+ درجه سانتی گراد

درجه قلیایی: 8 تا 9

روش اجرا:

آماده سازی سطح:

سطوحی که لازم است پوشش داده شوند بایستی خشک و فاقد شیرآبه سطحی باشند، هر گونه آلودگی، روغن، گریس ، پوشش قبلی، شیرآبه سیمان و گچ بایستی به وسیله ساب خشک و یا سندبلاست برداشته شود. چنانچه کمی رطوبت وجود داشته باشد مانعی ندارد ولی سطح کار بایستی خشک و بدون آب باشد. قبل از اجرای پوشش، با استفاده از ملات صافکاری سطوح را کاملا   لکه گیری و صاف کنید تا از مصرف بیش از اندازه رنگ جلو گیری شود و در ضمن سطح نهایی کار زیبا و مسطح باشد.

اجرا:

Admix PC781  یک محصول آماده مصرف است ولی قبل از مصرف آن را بهم بزنید. در صورت نیاز آن را با کمی آب تمیز رقیق کنید. ابتدا سطوح آماده شده را با پرایمر مخصوص آغشته کنید تا ذرات ریز باقی مانده در روی سطح تثبیت شوند. سپس پوشش اصلی را به کمک یک پیستولت، رولر یا قلم مو اجرا کنید و مطمئن شوید که تمام سطح پوشش داده شود. اجرای حداقل 2 لایه برای کسب نتیجه مطلوب لازم است.

پوشش دهی:

برای پوشش یک متر مربع سطح 100 تا 150 گرم پرایمر و 250 تا 300 گرم  Admix PC781  لازم است که بستگی به تخلخل و جذب آب سطح دارد. عدم زیر سازی مناسب باعث مصرف بیشتر رنگ می شود.

مراقبت از وسایل کار:

در اتمام هر مرحله از کار می بایستی ابزار کار را با آب شستشو داد.

انبارداری:

Admix PC781  بایستی درظروف اصلی خود و در دمای بیشتر از  5+ درجه سانتی گراد نگه داری شود.  این محصول در صورت یخ زدن قابل بازیافت نیست و نباید آن را استفاده کرد.

عدم رعایت شرایط انبارداری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول یا ظرف آن شود. برای کسب اطلاع ا ز روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت دماوند سفید تماس حاصل نمایید.

نکات ایمنی:

Admix PC781  محتوی هیچ ماده خطرناکی نیست، ولی همانند سایر مواد شیمیایی در هنگام کار با این محصول از وسایل حفاظت فردی استفاده کنید. برای آگاهی بیشتر به بروشور ایمنی محصول مراجعه فرمایید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.