ماستیک بر پایه قیر برای اجرا به روش سرد

                                   

Add Your Heading Text Here

                                   

Admix BM730 خمیر تک جزئی غلیظ بر پایه قیر اصلاح شده با حلال های هیدروکربور است که برای درزگیری قطعات ساختمانی به کار می رود. این محصول دارای چسبندگی بسیار خوب به سطوح بتنی، آجر، سنگ و دیگر مصالح می باشد و پس از خشک شدن تبدیل به ماستیک سیاه رنگ منعطف می شود. 

موارد کاربرد

 Admix BM730  برای پر کردن و آب بندی درزهای بتنی، ترک های آسفالت، فواصل دیوار با سقف شیروانی، اطراف لوله های بتنی و کامپوزیتی، سقف ها و سوله های صنعتی مناسب است.

مشخصات فنی

شکل ظاهری: خمیر سیاه رنگ

وزن مخصوص: 1.25 گرم در سانتی متر مکعب در 25 درجه سانتی گراد

تاب حرارتی: 20- تا 60+ درجه سانتی گراد

درصد جامد: 80%

سفت شدن نهایی: 28 روز در 35 درجه سانتی گراد 

روش اجرا:

Admix BM730  را می توان با کاردک یا ماله اجرا کرد. آماده سازی سطح اهمیت زیادی دارد، تمامی سطح کار بایستی سفت، صاف و عاری از هر گونه آلودگی، گرد و خاک، تکه های خرد شده و چربی باشد. این محصول به شکل خمیر آماده مصرف عرضه می شود و نیاز به پرایمر ندارد. برای اتصال بهتر لازم است سطوح داخلی درز ها با استفاده از سنباده یا سند بلاست کاملا تمیز و زبر شود. ماستیک را می توان بر روی سطح مرطوب نیز اجرا کرد ولی نباید آب مشهود وجود داشته باشد.

توجه: در هنگام پر کردن درز دقت شود که عمق ماستیک اجرا شده کمتر از عرض آن باشد. ابتدا با استفاده از پرکننده درز، عمق اضافی درز را تا ارتفاع لازم پرکرده و سپس اقدام به اجرای ماستیک نمایید.

مراقبت از وسایل کار:

ابزار کار را قبل از خشک شدن با تینر شستشو دهید. در صورت خشک شدن آن را تراشیده و سپس با پارافین یا حلال نفتی تمیز نمائید.

بسته بندی:

Admix BM730 در ظرف های 12 و 220  کیلوگرمی عرضه می شود.

انبارداری:

Admix BM730  بایستی در ظروف اصلی خود در محیط سربسته و به دور از تابش آفتاب یا دمای زیاد نگه داری شود. این محصول قابل اشتعال است و لازم است در هنگام انبارداری تمهیدات لازم برای پرهیز از ایجاد جرقه یا شعله آتش به عمل آید. عمر مفید این محصولات 12 ماه می باشد.

عدم رعایت شرایط انبارداری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول یا ظرف آن شود. برای کسب اطلاع از روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت دماوند سفید تماس حاصل نمایید.

نکات ایمنی:

Admix BM730  همانند تمامی محصولات شیمیایی، نیاز به مراقبت ویژه در زمان استفاده و انبارداری دارد. از کشیدن سیگار و ایجاد شعله پرهیز شود. از تماس با چشم ها، دهان، پوست و مواد غذایی اجتناب شود. در صورت پاشیده شدن روی پوست یا چشم موضع را بلافاصله به مدت 15 دقیقه با آب تمیز شستشو دهید. چنانچه بطور اتفاقی بلعیده شود بایستی به پزشک مراجعه نمائید. در ظروف را پس از استفاده ببندید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.