Admix RM620 2019-04-16T17:52:52+03:30

ملات صافکاری یک جزئی سطوح بتنی مسلح به الیاف

                                   

Admix RM620

                                   

  ADMIX RM 620 ملات تعمیری یک جزئی اصلاح شده با الیاف پلی پروپیلن جهت صافکاری سطوح بتنی می باشدکه پس از اضافه شدن آب به ملات قابل ماله کشی خاکستری رنگ با قابلیت اجرا بر روی سطوح زبر بتنی و لایه های آسیب دیده سطحی تبدیل می شود.

از این محصول می توان برای پر کردن حفره های بزرگ در سطح بتن استفاده کرد. این محصول فاقد جمع شدگی و ترک خوردگی خواهد بود، همچنین از چسبندگی عالی به سطح زیر برخوردار می باشد. 

موارد کاربرد

– تمامی موارد تعمیر سازه ای که قابلیت استفاده پاششی یا ماله کشی را داشته باشند.

– تعمیر تمامی اجزای ساختمانی که تحت بارگذاری مکررهستند.

– تعمیر تیر و ستون های پیش تنیده یا مسلح شده.

– به منظور محافظت از سازه های بتنی در معرض عوامل مهاجم چون کلراید و سولفات.

– تعمیر سازه ای در مناطق صنعتی بویژه آنهایی که در معرض   روغن های معدنی و روغن هیدرولیک می باشند.

– تعمیرات سازه های دریایی.

– پرکردن حفره های بزرگ و عمیق بتن

مشخصات فنی

شکل ظاهری: پودر خاکستری

وزن مخصوص پودر خشک:  1.5 کیلوگرم در لیتر

مقاومت فشاری در 20 درجه سانتی گراد مطابق با استاندارد BS1881 بخش 116:

  • 1 روزه بیشتر از 16مگا پاسکال
  • 28 روزه  بیشتر از 40 مگا پاسکال

ویژگی ها:

 ADMIX RM 620  ملات یک جزیی است و تنها نیاز به اضافه کردن آب در محل مصرف دارد تا تبدیل به ملاتی بسیار کارا برای صافکاری سطوح بتنی شود. همچنین قابلیت پرداخت کاری بسیارخوب آن باعث پدید آمدن سطح نهایی صاف می شود. این محصول مسلح به الیاف پلیمری است و دارای مقاومت کششی و خمششی بیشتر از بتن معمولی می باشد.

روش اجرا:

آماده سازی سطح:

قبل از انجام تعمیرات بایستی سطوح را از وجود روغن،گرد وخاک ، رنگ،ماده عمل آوری و دیگر آلودگی ها که باعث کاهش چسبندگی می شوند پاک کرد. سطوح در معرض تعمیر را اشباع نمایید تا آب ملات را جذب نکند. به گونه ای که سطوح مرطوب بوده و لی آب آزاد وجود نداشته باشد. چنانچه نیاز به تعمیر محل های آسیب دیده شدید باشد لازم است این مناطق تا عمق تخریب شده  بریده شود و  تا جای ممکن شکل تیز  گوشه و مربعی داشته باشند. همچنین حداقل ضخامت 10 میلی متری پیرامون منطقه تعمیر شده حفظ شود.

سطح مورد نظر بایستی خدشه دار بوده و دست کم از  ناهمواری های 5 میلی متری با فواصل 20 میلی متری برخوردار باشد.

در صورت مشاهده آرماتورهای زنگ زده ابتدا از سلامت درونی آن اطمینان یافته سپس نسبت به زنگ زدایی توسط یکی از روشهای برس زنی یا ماسه پاشی اقدام نمایید تا سطح فولاد تمیز نمایان شود. محافظت مضاعف آرماتورها  توسط پوشش های مخصوص ضروری است.

اختلاط:

 ADMIX RM 620 به گونه ای طراحی شده که به راحتی مخلوط شود و برای این منظور بهتر است از مخلوط کن دستی با دور پایین استفاده کرد. مقدار آب مورد نیاز برای هر کیسه 25 کیلو گروی ملات  3.5 تا 4.5 لیتر می باشد. ابتدا آب را درون ظرف ریخته در حالی که مخلوط کردن ادامه دارد پودر را به آرامی به آب اضافه نمایید و مخلوط کردن را تا یکنواخت شدن شکل ملات ادامه دهید. توجه شود که از مخلوط کردن طولانی پرهیز شود. بسته به میزان روانی ملات مورد نظرمی توان مقدار آب مصرفی را تنظیم کرد.

عمل آوری:

عمل آوری ملات اجرا شده به ویژه در شرایط گرما و باد شدید ضروری می باشد. برای این منظور می توان از آب تمیز، مایع عمل آوری یا پوشش نایلونی استفاده کرد.

بسته بندی:

ADMIX RM 620 در کیسه های 25 کیلوگرمی عرضه می شود.

انبارداری:

این محصول را درمکان سرپوشیده و به دور از تابش خورشید، بارندگی، رطوبت و در روی پالت نگه داری نمایید. ازانباشتن کیسه ها بر روی هم و فشار زیاد پرهیز شود. عمر مفیدمحصول حدود 12 ماه است اگر در شرایط مناسب و درکیسه های اصلی نگه داری شود.

احتیاط  و ایمنی:

همانند تمامی محصولات پایه سیمانی گروت ADMIX RM 620 نیز ممکن است باعث آسیب شود. در صورت تماس احتمالی با چشم ها بلافاصله آن را به مدت 15 دقیقه با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه نمایید. در صورت تماس با پوست آن را به دقت بشویید.

مراقبت از وسایل کار:

در اتمام هر مرحله از کار می بایستی ابزار کار را با آب شستشو داد.

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.

انتخاب زبان

لطفاً زبان سایت را انتخاب کنید