Admix-h

ADMIX RM610

ملات صافکاری پایه سیمانی سطوح بتنی تقویت شده با لاتکس

ADMIX RM610 یک ملات تعمیری یک جزئی اصلاح شده با کپلیمرهای اکریلیک جهت صافکاری و زیباسازی سطوح بتنی است که پس از اضافه کردن آب به ملاتی نرم و قابل ماله کشی تبدیل می‌شود. این ملات قابلیت اجرا روی سطوح زبر بتنی و قسمت‌های آسیب دیده سطحی را دارد. از این محصول به عنوان لایه تسطیح کننده قبل از اجرای پوشش‌های محاظ استفاده کرد. با توجه به فرمول ویژه آن قابلیت استفاده در لایه‌های نازک را دارد و فاقد جمع‌شدگی و ترک خوردگی خواهد بود، همچنین از چسبندگی عالی و انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.

مزایا

موارد کاربرد

اطلاعات بیشتر

روش اجرا

آماده‌سازی سطح:

قبل از انجام تعمیرات بایستی سطوح را از وجود روغن، گردو خاک، رنگ، ماده عمل آوری و دیگر آلودگی ها که باعث چسبندگی می شوند پاک کرد. سطوح در معرض تعمیر را مرطوب نمایید تا آب ملات را جذب نکند ولی آب آزاد وجود نداشته باشد.

اختلاط:

 ADMIX RM610 به گونه ای طراحی شده که به راحتی مخلوط شود و برای و برای این منظور بهتر است از مخلوط کن دستی با دور کند استفاده کرد. ابتدا آب را درون ظرف ریخته در حالی که مخلوط کردن ادامه دارد پودر را به آرامی به آب اضافه نمایید و مخلوط کردن را تا یکنواخت شدن شکل ملات ادامه دهید. توجه شودکه از مخلوط کردن طولانی پرهیز شود. بسته به میزان روانی ملات مورد نظر می‌توان مقدار آب مصرفی را تنظیم کرد.

عمل آوری:

عمل آوری ملات اجرا شده به ویژه در شرایط گرما و باد شدید ضروری است. برای این منظور می‌توان از آب تمیز، مایع عمل آوری شده یا پوشش نایلونی استفاده کرد.

RM620
ADMIX RM620

ملات صافکاری یک جزئی سطوح بتنی، مسلح به الیاف پلی‌پروپیلن