Admix-h

ADMIX SR340

فرا روان‌کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات اتر با خاصیت حفظ کارایی خیلی طولانی

ADMIX SR340 برای بتن‌ریزی در دماهای بسیار گرم یا حمل و نقل‌های طولانی طراحی شده است. این محصول قادر است کارایی بتن را برای زمان طولانی حفظ نماید و از بروز‌ درزهای سرد در بتن ریزی‌های ناپیوسته جلوگیری نماید. ضمن اینکه برای مصرف در بتن‌های توانمند که نیازمند کسب مقاومت‌های زیاد و عملکرد خوب هستند مناسب است، این محصول فاقد کلر بوده مطابق با استاندارد ASTM C-494 Type B, D, G، استاندارد ملی ایران به شماره 2930 و سایر استانداردهای بین المللی تولید می‌شود و با انواع سیمان‌ها سازگار است. بدیهی است با توجه به تنوع ویژگی‌های سیمان و سنگدانه در هر پروژه، انجام آزمایش‌های اولیه ضروری است. 

مزایا

موارد کاربرد

اطلاعات بیشتر

سازگاری

این محصول با هیچ افزودنی دیگری نباید مخلوط شود مگر اینکه توسط متخصصین شرکت دماوند سفید پارسیان تایید شده باشد. در صورت نیاز به استفاده از چند افزودنی لازم است هر یک به طور جداگانه به مخلوط بتن اضافه شوند. این افزودنی برای مخلوط‌های بتنی حاوی میکروسیلیس، خاکستر بادی و سیمان‌های آمیخته و پوزولانی مناسب است.

 

مقدارمصرف

مصرف متداول ADMIX SR340 بین 5/0 تا 5/1 درصد وزن سیمان (مجموع مواد سیمانی) است. مقادیر خارج از این محدوده به شرط انجام آزمایش‌ها کارگاهی مجاز است.

 

راهنمای مصرف

 

ADMIX SR340 افزودنی آماده مصرف است و باید در زمان ساخت بتن اضافه شود. تاثیر بهتر آن زمانی است که حدود 70 تا 80 درصد آب مصرفی اضافه شده باشد. هرگز این محصول را به مصالح خشک اضافه نکنید. اختلاط کامل باید انجام شود و برای این منظور پس از افزودن ADMIX SR340 به مدت 60 ثانیه با دور تند مخلوط را هم بزنید. بروز پدیده آب انداختگی مربوط به ضعف دانه بندی مصالح است و با افزایش ریز دانه‌ها (فیلرها) مرتفع می‌شود.

lgback1.jpg
ADMIXRE330

فرا روان‌کننده بتن بر پایه پلی کربکسیلات اتر با خاصیت حفظ کارایی بتن