Admix PR230 2019-04-13T07:01:24+03:30

فوق روان کننده و کاهنده شدید آب بتن با خاصیت کندگیر کنندگی بر پایه پلی نفتالین

                                   

Admix PR230

                                   

Admix PR230 اجزای اصلی تشکیل دهنده این افزودنی پلیمرهای مصنوعی هستند که قادرند آب اختلاط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده و مقاومت بتن را در حد چشم گیری افزایش دهند.

ADMIX PR230 فاقد یون کلر می باشد و بر اساس استاندارد ASTM C-494 type B,D,G و استاندارد ملی ایران به شماره 2930 تولید می شود و با انواع سیمان ها سازگار است. بدیهی است با توجه به تنوع ویژگی های سیمان و سنگدانه ها، انجام آزمایش های کارگاهی برای هر پروژه ضروری است.

چگونگی عملکرد Admix PR230 در بتن

این محصول باافزودن یون الکتریسیته منفی به ذرات سیمان امکان پخش شوندگی بیشتر ذرات سیمان و تولید بتن روانی حتی با نسبت آب به سیمان کم را فراهم می آورد. بتن حاوی Admix PR230 در مقایسه با بتن بدون افزودنی و با کارآیی یکسان از مقاومت بالاتری برخوردار است، افزایش آشکار مقاومت در چه در عمل آوری در هوا یا بخار ناشی از پخش شوندگی درات سیمان و تراکم بهتر بتن است. اگرچه گیرش اولیه و نهایی در مقایسه با بتن فاقد افزودنی با تاخیر انجام می شود.

مشخصات ظاهری

شکل ظاهری: مایع روان

رنگ: قهوه ای تیره

وزن مخصوص: 1.18 تا 1.20 گرم در سانتی متر مکعب در 20 درجه سانتیگراد

عدد قلیایی: 7 تا 8

مقدار کلر: کمتر از 0.1 درصد

موارد کاربرد:

به دلیل خاصیت پخش کنندگی ذرات سیمان و ایجاد روانی در بتن، این افزودنی را می توان برای تولید بتن های توانمند، بتن با نسبت آب به سیمان کم و قالب های پیچیده و با تراکم آرماتور بکار برد. با توجه به ویژگی جانبی کندگیر کنندگی، این محصول برای بتن ریزی در هوای گرم، قالب های لغزنده و حمل و نقل طولانی مناسب است.

تاثیر بر روی بتن سخت شده:

علاوه بر اثرات این افزودنی بر بتن تازه که در هنگام ساخت و ریختن بتن کاملأ چشم گیر است، تاثیر مطلوبی نیز بر بتن سخت  شده دارد. از آن جمله: افزایش مقاومت فشاری در سنین اولیه و دراز مدت، افزایش مقاومت خمشی، بهبود مدول الاستیسیته، بهبود چسبندگی به آرماتورها و فولاد، مقاومت بهتر در برابر کربناسیون، نفوذپذیری کمتر، پایداری بهتر در برابر عوامل آسیب رسان محیطی، کاهش انقباض و خزش، و دوام بیشتر.

بسته بندی:

Admix PR230 در بشکه های 220 و 1100 کیلوگرمی یا تانکرهای بزرگ عرضه می شود.

سازگاری:

این محصول با  هیچ افزودنی دیگری نباید مخلوط شود  مگر اینکه توسط متخصصین شرکت  دماوند سفید  تایید شده  باشد .

در صورت نیاز به استفاده از چند افزودنی لازم است هر یک به طور جداگانه به مخلوط بتن اضافه شوند. این افزودنی برای مخلوط های بتنی حاوی میکروسیلیس، خاکستربادی و سیمان های آمیخته و پوزولانی مناسب است.

مقادیر مصرف:

مصرف متداول Admix PR230 بین5/0 تا 2/1 درصد وزن سیمان (مجموع مواد سیمانی) می باشد. مقادیر خارج از این محدوده به شرط انجام آزمایشات کارگاهی مجاز است.

راهنمایی برای مصرف:

Admix PR230 یک افزودنی آماده مصرف است و باید در زمان ساخت بتن اضافه شود. تاثیر بهتر آن زمانی است که حدود 70 تا 80 درصد آب مصرفی اضافه شده باشد. هرگز این محصول را به مصالح خشک اضافه نکنید. اختلاط کامل بایستی انجام شود و برای این منظور پس از افزودن Admix PR230 به مدت 60 ثانیه با دور تند مخلوط را هم بزنید.

انبار داری:

  Admix PR230بایستی در ظروف اصلی خود و در دمای بیش از 5+ درجه سانتی گراد ، به دور از تابش مستقیم نور خورشید و در مکان سرپوشیده نگه داری شود. در صورت یخ زدن می توانید آن را به آرامی گرم نموده و بهم بزنید تا دوباره بازیافت شود. عدم رعایت شرایط انبارداری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول و یا ظرف آن شود. برای کسب اطلاع از روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت دماوند سفید تماس حاصل فرمایید.

نکات ایمنی:

Admix PR230 محتوی هیچ ماده خطر ناکی نمی باشد. و برای آگاهی بیشتر به بروشور ایمنی محصول مراجعه فرمایید.

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.

انتخاب زبان

لطفاً زبان سایت را انتخاب کنید