Admix-h

ADMIX NE320

فرا روان‌کننده بر پایه پلی کربوکسیلات اتر برای تولید بتن توانمند

ADMIX NE320 فرا روان‌کننده بسیار قوی است که برای تولید بتن‌های توانمند که نیازمند کسب مقاومت زیاد و عملکرد خوب هستند طراحی شده است، همچنین برای تولید بتن خود تراکم بدون استفاده از ویبره یا ابزار مکانیکی ایده‍آل است و امکان طراحی قالب‌های متنوع را برای طراحان به‌وجود می‌آورد. این محصول  فاقد کلر بوده و مطابق با اساس استاندارد ASTM C 494-Type A,F، استاندارد ملی ایران به شماره 2930 تولید می‌شود و با انواع سیمان‌ها سازگار است. بدیهی است با توجه به تنوع ویژگی‌های سیمان و سنگدانه در هر پروژه، انجام آزمایش‌های اولیه ضروری است.

مزایا

موارد کاربرد

اطلاعات بیشتر

تاثیر بر روی بتن سخت شده

علاوه بر اثرات این افزودنی بر بتن تازه که در هنگام ساخت و ریختن بتن کاملأ چشم‌گیر است، تاثیر مطلوبی نیز بر بتن سخت شده دارد. از آن جمله: افزایش مقاومت فشاری در سنین اولیه و دراز مدت، افزایش مقاومت خمشی، بهبود مدول الاستیسیته، بهبود چسبندگی به آرماتورها و فولاد، مقاومت در برابر کربناسیون، نفوذ  پذیری کمتر، پایداری بیشتر در برابر عوامل آسیب رسان محیطی، کاهش انقباض و خزش، و دوام بیشتر.

 

سازگاری

این محصول با هیچ افزودنی دیگری نباید مخلوط شود مگر اینکه توسط متخصصین شرکت دماوند سفید تایید شده باشد. در صورت نیاز به استفاده از چند افزودنی لازم است هر یک به طور جداگانه به مخلوط بتن اضافه شوند. این افزودنی برای مخلوط‌های بتنی حاوی میکروسیلیس، خاکستربادی و سیمان‌های آمیخته و پوزولانی مناسب است.

 

مقدارمصرف

مصرف متداول ADMIX NE320 بین 0/5 تا 1/5 درصد وزن سیمان (مجموع مواد سیمانی) و مقادیر خارج از این محدوده به شرط انجام آزمایش‌های کارگاهی مجاز است.

lgback1.jpg
ADMIX SR340

فرا روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات اتر با خاصیت حفظ کارایی خیلی طولانی