پودر آب بند کننده بتن و ملات سیمانی

                                   

Add Your Heading Text Here

                                   

Admix WP763   یک محصول پودری با دو عملکرد شیمیایی هم زمان در بتن و ملات های سیمانی است:

  • پودر فوق روان کننده باعث کاهش آب بتن می شود و تخلخل را کاهش می دهد. بدیهی است در طراحی بتن باید نسبت آب به سیمان کاهش یابد و در محدوده 40% محاسبه شود.
  • پودر آب بند کننده در واکنش با آب بتن تشکیل مواد آب گریزی می دهد که مانع از نفوذ آب به بتن می شود. 
تذکر مهم

عملکرد این محصول بر روی بتن تازه است. اگر چه بتن سخت شده آب بند می شود ولی چنانچه در هنگام سخت شدن بتن دچارترک خوردگی شود یا درز سرد و درز اجرایی بوجود آید، سازه دچار نشت می شود و لازم است این مناطق با استفاده از مواد آب بندی سطحی Admix WP760  ترمیم شود. 

مشخصات فنی

شکل ظاهری: پودر کرم رنگ

وزن مخصوص: 1.02 تا 1.03

مقدار کلر: فاقد یون کلر

ایجاد حباب هوا: کمتر از 1%

موارد کاربرد:

 Admix WP763  برای تولید بتن آب بند در سازه های بتنی مانند کانال های آب رسانی، پوشش تونل ها و گالری ها، مخازن آب ( آب شرب و صنعتی )، استخر، آب نما، دریاچه مصنوعی، پی و نمای ساختمان.

روش استفاده:

Admix WP763  را در آخرین مرحله تولید بتن به مخلوط اضافه نمایید. هرگز این محصول را به مصالح خشک اضافه نکنید. چنانچه بتن با تراک به محل بتن ریزی منتقل می شود، می توان افزودنی را در محل داخل تراک ریخت و به مدت دو دقیقه اختلاط را با دور تند ادامه داد تا به خوبی مخلوط شود. به دلیل وجود پودر فوق روان کننده تاثیر بر روانی بتن کاملا مشهود است.

چنانچه به دلیل طولانی شدن  زمان تخلیه روانی بتن کاهش یابد، افزودن مجدد این افزودنی به نسبت سیمان باقیمانده یا استفاده از فوق روان کننده مایع برای جبران کاهش روانی توصیه می شود.

مقدارمصرف:

مصرف 1.5 تا 2 درصد به نسبت وزن سیمان برای آب بند کردن بتن لازم است. چنانچه به دلیل افت کارایی بتن نیاز به استفاده مجدد افزودنی باشد، اضافه کردن 1% به نسبت سیمان باقیمانده کافی است.

بسته بندی:

Admix WP763 در کیسه های پلی اتیلنی 20 کیلوگرمی بسته و عرضه می شود:

انبارداری:

Admix WP763  بایستی در کیسه های اصلی و در محیط سر بسته بر روی پالت نگه داری شود. عمر مفید این محصولات 12 ماه است.

عدم رعایت شرایط انبارداری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول و یا ظرف آن شود. برای کسب اطلاع از روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت دماوند سفید تماس حاصل نمایید.

نکات ایمنی:

Admix WP763  محتوی هیچ ماده خطرناکی نیست. ولی همانند تمامی محصولات شیمیایی در هنگام کار از وسایل حفاظت فردی مانند عینک، ماسک، دستکش و لباس کار استفاده کنید. برای آگاهی بیشتر به بروشور ایمنی محصول مراجعه فرمایید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.