مواد آب بندی سطوح بتنی با پایداری زیاد

                                   

Add Your Heading Text Here

                                   

Admix WP760 روش آب بندی مطمئن برای آب بند کردن سطوح بتنی می باشد که علاوه بر مقاومت های خمشی و سایشی بسیار خوب، دارای چسبندگی زیاد به سطح زیر است. مواد تشکیل دهنده آن به شرح زیر می باشد:

1- پرایمر: محلولی بر پایه کوپلیمر استایرن-اکریلات جهت آماده سازی سطح

2- رزین آب بندی: تشکیل دهنده لایه های متعدد آب بند بر پایه کوپلیمرهای مقاوم در برابر نفوذ مایعات

3- پودر پایه سیمانی: اصلاح شده با افزودنی های شیمیایی جهت تقویت لایه های آب بند 

موارد کاربرد

 Admix WP760  برای آب بند کردن دیواره های بتنی مخازن آب ( آب شرب و صنعتی )، استخر، آب نما، دریاچه مصنوعی، پی و نمای ساختمان، حمام و سرویس ها توصیه می شود. به دلیل وجود پودر پایه سیمانی در این محصول، نصب کاشی، سرامیک، سنگ و رنگ آمیزی به آسانی امکان پذیر است. 

مقدار مصرف

جهت آب بند نمودن یک متر مربع با ضخامت یک میلی متر مقادیر زیر لازم است:

پرایمر:‌                     100گرم

رزین آب بندی:           300 گرم

پودرپایه سیمانی:         1500 گرم 

روش اجرا:

عامل بسیار مهم برای کسب نتیجه، مناسب بودن سطح زیر کار است. بنابراین قبل از اجرای آب بندی لازم است ترک ها و نقاط آسیب دیده سطح به طورکامل تعمیر، ترمیم و صاف شوند. سپس با برس سیمی تمام سطح زیر کار برس زنی شده و ذرات جدا شده ماسه وسیمان شسته و تمیز شود. آن گاه پرایمر به وسیله قلم مو یا پیستولت بر روی تمام سطح زده شود. این لایه پس از20 تا 30 دقیقه خشک و آماده اجرای    لایه های اصلی می باشد. برای تهیه ملات اصلی ابتدا یک پیمانه رزین آب بندی را با یک پیمانه آب رقیق نموده و سپس3 تا 4 پیمانه پودر پایه سیمانی را به آن اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید. این مایع را پس از 10 دقیقه مجدد به طور کامل هم بزنید و به وسیله قلم مو آن را در دو دست به فاصله زمانی 2 ساعت روی سطوح اجرا نمایید. حداقل ضخامت دو لایه کمتر ازیک میلی متر نباشد.

اختلاط:

پرایمر آب بندی محلولی آماده مصرف می باشد و کافی است کمی آن را بهم بزنید تا رنگ آن یکنواخت شود. برای تهیه ملات آب بندی از همزن الکتریکی استفاده کنید، ابتدا آب لازم را پیمانه کرده و داخل یک ظرف تمیر بریزید، سپس رزین را به آن اضافه کنید و کمی بهم بزنید تا مایع یک نواختی بدست آید، آن گاه همزن الکتریکی را روشن کرده و پودر پایه سیمانی را به آرامی درون ظرف ریخته و هم زدن را حدود دو دقیقه ادامه دهید تا محلولی همگن بدست آید. پس از ده دقیقه مجددا مخلوط را به مدت سی ثانیه بهم زده و استفاده نمایید.

بسته بندی:

Admix WP760 در بسته بندی های زیر عرضه می شود:

پرایمر و رزین آب بندی در سطل های 4 و 10 لیتری و پودر پایه سیمانی در کیسه های 25 کیلوگرمی.

انبارداری:

Admix WP760  بایستی درظروف اصلی خود و در دمای بیشتر از 5+ درجه سانتی گراد و در محیط سربسته نگه داری شود. پرایمر و رزین آب بندی در صورت یخ زدن قابل بازیافت نیستد و نباید آن ها را استفاده کرد. عمر مفید این محصولات 8 ماه می باشد.

عدم رعایت شرایط انبارداری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول یا ظرف آن شود. برای کسب اطلاع از روش انبارداری مناسب با بخش فنی شرکت دماوند سفید تماس حاصل نمایید.

نکات ایمنی:

Admix WP760  محتوی هیچ ماده خطرناکی نیست. برای آگاهی بیشتر به بروشور ایمنی محصول مراجعه فرمایید. در هنگام کار از وسایل حفاظت فردی مانند عینک، ماسک، دستکش و لباس کار استفاده کنید. وسایل و ابزار کار را بلافاصله پس از اتمام هر قسمت از اجرا به خوبی با آب شستشو دهید. 

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.