ADMIX FL680

ملات تراز کننده سطوح بتنی

ADMIX FL680 محصولی دو جزئی متشکل از لاتکس مصنوعی و پودر پایه سیمانی است. اجزای این محصول به دقت توزین شده و در محل اجرا با هم مخلوط می‌شوند تا ملاتی منعطف و روان برای تراز کردن سطح به دست آید. این ترکیب به آسانی در ضخامت‌های 3 تا 12 میلی‌متر بر روی سطح آماده‌سازی شده اجرا می‌شود. لایه‌های ضخیم‌تر را می‌توان با اجرای لایه‌های بعدی یا اضافه کردن سنگدانه به اجرا درآورد. این محصول برای استفاده در دمای بین 10تا 50 درجه سانتی گراد بالای صفر طراحی شده و پس از خشک شدن دارای انعطاف و چسبندگی بسیار خوبی است. 

مزایا

موارد کاربرد

شکل ظاهری                  پودری

رنگ                            خاکستری، سبز، آبی، قرمز و زرد

دانسیته بالک                1/4 کیلوگرم بر لیتر

مقاومت سایشی             بیش از %160 بتن بستر

1- آماده‌سازی سطح:

سطح بستر باید عاری از گرد و غبار، روغن، رنگ، شکستگی و تکه‌های ریخته شده گچ یا سیمان باشد. بهتر است منافذ سطحی با استفاده از برس سیمی یا سندبلاست باز شوند. قبل از اجرای ADMIX FL680  سطح را مرطوب کنید ولی آب آزاد وجود نداشته باشد.

2- اختلاط:

90% جزء مایع (لاتکس) را در ظرفی مناسب بریزید و جزء پودری را به تدریج به آن اضافه کنید. با استفاده از همزن دور کند (300-400 دور در دقیقه) مواد را به هم زده تا خمیری روان و عاری از کلوخه بدست آید، سپس باقی مانده لاتکس را به آن اضافه کنید و تا جذب کامل آن هم زدن را ادامه دهید.

3-اجرا:

سطح را کروم بندی کنید و مواد مخلوط شده را در بین کروم‌ها ریخته و با استفاده از شمشه فلزی سطح آن را تراز کنید. با استفاده از غلتک خاردار مواد ریخته شده را غلتک کنید تا حباب‌‍‌های هوای حبس شده خارج و سطحی صاف و هموار بدست آید.

دیگر محصولات کف ساز

ds671

DS671

پودر سخت‌کننده سطح به روش خشکه پاشی

ds670

DS670

پودر سخت‌کننده سطح به روش خشکه پاشی