ADMIX EI650

اپوکسی تزریقی دوجزئي برای پر کردن ریزترک‌ها

ADMIX EI650 رزین دو جزئی بر پایه اپوکسی‌های ترکیبی با غلظت بسیار کم است که برای تزریق در ریزترک‌های بتن و حفره‌های ریز طراحی شده است. این رزین برای تزریق در ترک‌های ساکن (Static) با عرض بیشتراز 100 میکرون مناسب است ولی عرض ترک نباید بیشتر از 9 میلی‌متر باشد. عمق نفوذ این محصول بسیار زیاد است و تمامی جسم بتن را کاملا آب بند و غیرقابل نفوذ در برابر مایعات مخرب می‌کند.  

مزایا

موارد کاربرد

دانسیته                           1/05 کبلوگرم بر لیتر (پس از اختلاط)

دمای رمان بهره‌برداری         20- تا 80+ درجه سانتی‌گراد

مقاومت فشاری 7 روزه           60 مگاپاسکال

زمان کارایی                        حدود 45 دقیقه در 25 درجه سانتی‌گراد – حدود 30 دقیقه در 40 درجه سانتی‌گراد

زمان سخت شدن کامل          10 روز  در 35 درجه سانتی‌گراد

1- آماده سازي سطح:

قبل از استفاده از این محصول، سطوح را از وجود روغن،گرد وخاک، رنگ، ماده عمل آوري و ديگر آلودگي پاک کنید. با استفاده از مکنده قوی یا هوای فشرده داخل ترک‌ها را کاملا باز کنید و اطمینان حاصل شود که آب، ذرات جامد یا دیگر مایعات درون درزها وجود نداشته باشد.

 

 2- ختلاط:

ADMIX EI650 در دو ظرف مجزا شامل رزین اصلی و واکنش‌گر تحویل می شود. تمامی محتویات ظرف واکنش‌گر را درون ظرف رزین اصلی ریخته و به کمک مخلوط کن دستي دو جزء را به خوبی مخلوط نمایید به گونه ای که رنگ مخلوط حاصل شده کاملا یکنواخت شود. اکنون محصول آماده استفاده است و می‌توان آن را در زمان توصیه شده به دو روش زیر تزریق نمایید. در سطوح افقی کافی است رزین مخلوط شده را به آرامی بر روی تمامی سطح ریخته و فرصت دهید تا جذب بتن شود. این عمل را تا زمانی که تمامی جسم بتن اشباع شده و رزین اضافی روی سطح باقی می‌ماند ادامه دهید.

برای تزریق در ترک‌های عمودی لازم است مسیر ترک ها شناسایی، سوراخ کاری و پکرگذاری شود. سپس روی سطح ترک‌ها با ملات اپوکسی پوشانده شده و فرصت دهید تا کاملا سخت شود. تزریق اپوکسی از پایین‌ترین پکر انجام می‌شود و پس از اطمینان از اشباع آن به ترتیب از پکرهای بالاتر تزریق انجام می‌شود. با توجه به حساسیت محصولات پایه اپوکسی به دما، لازم است قبل از اختلاط دو جزء با یکدیگر آن‎ها را برای مدتی در مکانی با دمای بین 20 تا 25 درجه سانتی گراد قرار دهید تا دمای محصول نیز به این مقدار برسد.

download-pdf

دیگر محصولات تعمیر بتن

Epoxy-Injection-Ports-over-concrete-cracks

EM630

اپوکسی تزریقی دوجزئي برای پر کردن ریزترک‌ها

Concrete Leak Injection Foam Waterproofing

EA640

چسب اپوکسی دوجزئي برای تعمیرو اتصال قطعه‌های بتني