ملات صافکاری سطوح بتنی تقویت شده با الیاف

 

ADMIX BC600 یک ملات صافکاری یک جزئی اصلاح شده با کوپلیمرهای آکریلیکی و مسلح به الیاف پلی پروپیلن جهت صافکاری و زیبا سازی سطوح بتنی است، که پس از اضافه کردن آب به ملاتی نرم و قابل ماله کشی تبدیل می شود. این ملات قابلیت اجرا بر روی سطوح زبر بتنی و قسمت های آسیب دیده سطحی را دارد. از این محصول می توان به عنوان لایه تسطیح کننده قبل از اجرای پوشش های محافظ استفاده کرد.

با توجه به فرمول ویژه آن  قابلیت استفاده در لایه های نازک را دارد و فاقد جمع شدگی و ترک خوردگی خواهد بود، همچنین از چسبندگی عالی و انعطاف پذیری خوبی برخوردار است.

موارد کاربرد

– به عنوان لایه تسطیح کننده و تزیینی برای سطوح بتنی آسیب دیده و سطوح کرموی بتنی.

– آماده سازی سطوحی که می بایست توسط پوشش های محافظ اندود شوند.

– برای ایجاد یکنواختی سطوح نو و تعمیر شده بتنی.

مشخصات فنی

شکل ظاهری: پودر خاکستری یا کرم

وزن مخصوص پودر:  1.5 کیلوگرم در لیتر

ویژگی ها:

ADMIX BC600  دارای فرمول دقیق بوده و در نتیجه باعث ایجاد لایه های تعمیری یکنواخت خواهد شد. این محصول یک جزیی است و تنها نیاز به اضافه کردن آب در محل مصرف دارد تا تبدیل به ملاتی بسیار کارا برای صافکاری سطوح بتنی شود. همچنین قابلیت پرداخت کاری بسیارخوب آن باعث پدید آمدن سطح نهایی صاف می شود. چنانچه تمامی سطوح بتن با این ملات پوشش داده شود میزان نفوذ کلر کاهش    می یابد و سطوح بتنی در برابر عوامل خورنده محیطی پایدار خواهند بود.

روش اجرا:

1-آماده سازی سطح:

قبل از اجرای  ADMIX BC600 ،  سطوح را از وجود روغن، گرد و خاک، رنگ، ماده عمل آوری و دیگر آلودگی ها که باعث کاهش چسبندگی می شوند پاک کنید. شیرابه بتن بخصوص در محل درز قالب ها تراشده و در صورت نیاز تعمیرات لازم انجام شود. سطوح در معرض صافکاری را مرطوب نمایید تا آب ملات را جذب نکند ولی آب آزاد وجود نداشته باشد.

 2-اختلاط:

ADMIX BC600 به گونه ای طراحی شده که به راحتی مخلوط شود و برای این منظور بهتر است از مخلوط کن دستی با دورکند استفاده کرد. ابتدا آب را درون ظرف ریخته در حالی که مخلوط کردن ادامه دارد پودر را به آرامی به آب اضافه نمایید و مخلوط کردن را تا یکنواخت شدن شکل ملات ادامه دهید. توجه شود که از مخلوط کردن طولانی پرهیز شود. بسته به میزان روانی ملات مورد نظر می توان مقدار آب مصرفی را تنظیم کرد.

عمل آوری:

عمل آوری ملات اجرا شده به ویژه در شرایط گرما و باد شدید ضروری است. برای این منظور می توان از آب تمیز، مایع عمل آوری یا پوشش نایلونی استفاده کرد.

بسته بندی:

ADMIX BC600 در کیسه های 25 کیلوگرمی پلاستیکی عرضه می شود.

انبارداری:

این محصول را درمکان سرپوشیده و به دور از تابش خورشید، بارندگی، رطوبت و بر روی پالت نگه داری نمایید. از انباشتن کیسه ها بر روی هم و فشار زیاد پرهیز شود. عمر مفید محصول حداقل 12 ماه است اگر در شرایط مناسب و درکیسه های اصلی نگه داری شود.

احتیاط و ایمنی:

همانند تمامی محصولات پایه سیمانی، ملات صافکاری ADMIX BC600 نیز ممکن است باعث آسیب شود. در صورت تماس احتمالی با چشم ها بلافاصله آن را به مدت 15 دقیقه با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. در صورت تماس با پوست آن را به دقت بشویید.

مراقبت از وسایل کار:

در اتمام هر مرحله از کارابزار استفاده شده بلا فاصله با آب شسته شود.

تایيديه کيفيت

تمام محصولاتی که توسط شرکت دماوند سفید توليد و عرضه می شوند، تحت کنترل بخش کنترل کیفی این شرکت و مطابق با استانداردهای کيفی بين المللی می باشند.


دریافت کاتالوگ محصول

در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان این شرکت با تلفن 88678881 یا پست الکترونیکی info@white-damavand.ir تماس بگیرید.