ADMIX SR340

فرا روان‌کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات اتر با خاصیت حفظ کارایی خیلی طولانی

ADMIX SR340 برای بتن‌ریزی در دماهای بسیار گرم یا حمل و نقل‌های طولانی طراحی شده است. این محصول قادر است کارایی بتن را برای زمان طولانی حفظ نماید و از بروز‌ درزهای سرد در بتن ریزی‌های ناپیوسته جلوگیری نماید. ضمن اینکه برای مصرف در بتن‌های توانمند که نیازمند کسب مقاومت‌های زیاد و عملکرد خوب هستند مناسب است، این محصول فاقد کلر بوده مطابق با استاندارد ASTM C-494 Type B, D, G، استاندارد ملی ایران به شماره 2930 و سایر استانداردهای بین المللی تولید می‌شود و با انواع سیمان‌ها سازگار است. بدیهی است با توجه به تنوع ویژگی‌های سیمان و سنگدانه در هر پروژه، انجام آزمایش‌های اولیه ضروری است. 

مزایا

موارد کاربرد

شکل ظاهری                  مایع روان

رنگ                            قهوه‌ای کمرنگ

دانسیته                       1/1 تا 1/8 گرم بر سانتي مترمکعب

عدد قلیایی                  6-5

علاوه بر اثرات این افزودنی بر بتن تازه که در هنگام ساخت و ریختن بتن کاملأ چشم‌گیر است، تاثیر مطلوبی نیز بر بتن سخت شده دارد. از آن جمله: افزایش مقاومت فشاری در سنین اولیه و دراز مدت، افزایش مقاومت خمشی، بهبود مدول الاستیسیته، بهبود چسبندگی به آرماتورها و فولاد، مقاومت در برابر کربناسیون، نفوذ  پذیری کمتر، پایداری بیشتر در برابر عوامل آسیب رسان محیطی، کاهش انقباض و خزش، و دوام بیشتر.

این محصول با هیچ افزودنی دیگری نباید مخلوط شود مگر اینکه توسط متخصصین شرکت دماوند سفید تایید شده باشد. در صورت نیاز به استفاده از چند افزودنی لازم است هر یک به طور جداگانه به مخلوط بتن اضافه شوند. این افزودنی برای مخلوط‌های بتنی حاوی میکروسیلیس، خاکستربادی و سیمان‌های آمیخته و پوزولانی مناسب است.

مصرف متداول ADMIX SR340 بین 0/5 تا 1/5 درصد وزن سیمان (مجموع مواد سیمانی) است. مقادیر خارج از این محدوده به شرط انجام آزمایش‌ها کارگاهی مجاز است.

دیگر محصولات فرا روان‌کننده

banner1

RE330

فرا روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات اتر با خاصیت حفظ کارایی بتن

sp7802

HE310

فرا روان‌کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات اتر برای کسب مقاومت‌های زودرس

photo-1491208488087-a07c50ab2b74

NE320

فرا روان‌کننده بر پایه پلی کربوکسیلات اتر برای تولید بتن توانمند