Admix-h

ADMIX TA720

چسب کاشی خمیری بر پایه لاتکس

ADMIX TA720 بر پایه لاتکس و پودر‌های معدنی به همراه افزودنی های شیمیایی تولید و برای نصب کاشی بر روی سطوح عمودی مناسب است. با این چسب می توان کاشی با وزن کمتراز 20 کیلوگرم در متر مربع را بدون نیاز به مهار اضافی بر روی سطوحی مانند بتن، ملات ماسه سیمان، کاشی‌های لعابدار و بدون لعاب و یا چوب‌های عمل‌آوری شده نصب نمایید. 

مزایا

موارد کاربرد

اطلاعات بیشتر

روش اجرا

1- آماده‌سازی سطح:

قبل از عملیات نصب باید سطوح را از وجود روغن، گرد و خاک، رنگ، ماده عمل آوری و دیگر آلودگی‌ها که باعث کاهش چسبندگی می شوند پاک کرد. در صورتی که سطح دارای ناهمواری زیاد است یا نیاز به تعمیر و بازسازی دارد، ابتدا با استفاده از ملات تعمیری سطح را ترمیم و سپس اقدام به نصب کنید.

 

2- اجرا:

ADMIX TA720 چسب آماده مصرف است و کافی است پس از هم زدن آن را با استفاده از کاردک یا ماله دندانه دار بر روی سطح پخش کنید، برای اتصال بهتر سطح چسب پخش شده روی سطح کمتر از یک متر مربع باشد و بلافاصله اقدام به نصب کاشی نمایید. جا به جایی و تنظیم فاصله بدون برداشتن کاشی انجام شود. بند کشی کاشی‌ها الزامی است و باید حداقل 48 ساعت بعد از اتمام نصب انجام شود. قبل از خشک شدن کامل ماده بندکشی سطح کاشی و سرامیک را کاملأ تمیز کنید.

1678189469540
ADMIX GP570

پودر بند کشی رنگی اصلاح شده با لاتکس