Admix-h.jpg

ADMIX EA640

چسب اپوکسی دوجزئي برای تعمیرو اتصال قطعه‌های بتني

 ADMIX EM630 ملات دو جزئی بر پایه اپوکسی‌های ترکیبی است که دارای کاربردهای متنوع به‌خصوص در بخش تعمير، ترمیم و تقویت سازه های بتنی، نصب سنگ، کاشی و سرامیک مقاوم در برابر اسید، کاشت فولاد و بازسازی بناهای باستانی است.

مزایا

موارد کاربرد

اطلاعات بیشتر

روش اجرا

1- آماده‌سازي سطح:

قبل از استفاده از این محصول، سطوح را از وجود روغن،گرد وخاک، رنگ، ماده عمل آوري و ديگر آلودگي‌ها که باعث کاهش چسبندگي مي‌شوند پاک کنید. سطوح در معرض تعمیر باید کاملا تمیز و خشک باشند. چنانچه نیاز به ترمیم محل‌های آسیب دیده باشد لازم است اين مناطق تا عمق تخریب بريده شود و تا جاي ممکن شکل تيزگوشه و مربعي داشته باشند.

در صورت مشاهده آرماتورهاي زنگ زده ابتدا از سلامت دروني آن اطمينان يافته سپس نسبت به زنگ زدايي توسط يکي از روش‌هاي برس زني يا ماسه پاشي اقدام نماييد تا سطح فولاد تميز نمايان شود. محافظت مضاعف آرماتورها توسط پوشش های مخصوص ضروری است.

 

2- اختلاط:

ADMIX EA640 در دو ظرف مجزا شامل رزین اصلی و واکنش‌گر تحویل داده می‌شود. تمامی محتویات ظرف واکنش‌گر را درون ظرف رزین اصلی ریخته و به کمک مخلوط کن دستي دو جزء را به خوبی مخلوط نمایید به گونه‌ای که رنگ مخلوط حاصل شده کاملا یکنواخت شود. اکنون محصول، آماده استفاده است و میتوان آن را در زمان توصیه شده مصرف کرد. با توجه به حساسیت محصولات پایه اپوکسی به دما، لازم است قبل از اختلاط دو جزء با یکدیگر آن‌ها را برای مدتی در مکانی با دمای بین 20 تا 25 درجه سانتی گراد قرار دهید تا دمای محصول نیز به این مقدار برسد.

 

3- اجرا:

ADMIX EA640 بايد در يک لايه يکنواخت به کمک قلم موي کوتاه، ماله يا کاردک روي سطح زده شود. براي مدت زماني رها شده و سپس پوشش رويي اجرا شود. اين مدت زمان به شرايط کار بستگي دارد ولي به طور معمول 60 دقيقه در 25 درجه و 30 دقيقه در40 درجه سانتي‌گراد است. در اين مدت سطح بايد تميز نگه داشته شود.

Epoxy-Injection-Ports-over-concrete-cracks
ADMIX EI650

اپوکسی تزریقی دوجزئي برای پر کردن ریزترک‌ها